Velikonoční zajíci za každým oknem!

Velikonoční zajíci za každým oknem!Zapojte se do velikonoční výzvy s střediskem volného času - Domečkem Hořovice a vytvořte vlastní zajíce. Organizátorem v naší obci je škola, ředitelka Mgr. Hana Laňová tel:602696431, zsms.vraz@seznam.cz

3. 4. 2020 Zobrazit více

Pomoc při hledání ztracených psů

Na internetových stránkách Státní veterinární správy byla nově spuštěna aplikace „Databáze ztracených a nalezených psů“. Sami občané, psí útulky, městská policie, nebo obecní úřady mají tak možnost na jednom místě sdílet informace o nálezu nebo ztrátě psa. Aplikace by měla dočasně částečně nahradit centrální registr psů, který má vzniknout od roku 2022.

26. 3. 2020 Zobrazit více

Lesní roh na zámku v Litni 18. 4. 2020

Festival Jarmily Novotné v Litni zahájí koncert na lesní roh s účinkujícími: Radek Baborák Ensemble, Lucie Vagenknechtová a Miroslav Sekera. Podrobnosti v přílohách.
4. 3. 2020 Zobrazit méně

Termíny svozu nebezpečného a velkoobjemového odpadu v roce 2020

Termíny pro odvozy odpadů organizované na návsi vždy 1x v sobotu na jaře a na podzim v r. 2020: 28. března a 19. září. Vždy od 9,00 do 10,00 hodin. Jde o ukládání vybraných nebezpečných a velkoobjemových odpadů obsluze kontejnerů od společnosti AVE.

20. 12. 2019 Zobrazit více

Odchyt toulavých psů a dalších zvířat

Odchyt toulavých psů a dalších zvířat zajišťuje odborná odchytová služba z Berouna v souladu s veterinárním zákonem. Odchyt je zpoplatněn a fakturované částky budou vymáhány po majitelích zvířat. Toulavé psy nahlaste prosím na OÚ Vráž, mimo pracovní dobu a v případě agresivních zvířat na tísňové linky 158 nebo 112.
Podrobnosti jsou v přílohách.

28. 8. 2018 Zobrazit více

Ohlášení pálení

Ohlášení pálení zahradního odpadu, pro více informací klikněte na název aktuality.

24. 4. 2015 Zobrazit více

Odvoz popelnic s komunálním odpadem

Vývozy popelnic jsou prováděny vždy v úterý.

26. 9. 2013